Ads Elite

Maleńka firma „Perfume for strange woman” znajduje się w Kansas. Jej założycielka - Jill interesuje się zielarstwem oraz aromaterapią. Unikalne perfumy, które powstają w PFSW, tworzone są wyłącznie z naturalnych, ekologicznych składników, uzyskanych w tradycyjnym procesie destylacji.

Starannie wyselekcjonowane ekstrakty roślinne, sprowadzane z różnych części świata, które wchodzą w skład perfum, pozwoliły na odtworzenie prawie już zapomnianych esencji zapachowych.

 

Zapachy są pakowane w oryginalne buteleczki, niektóre z nich przypominają zawieszki noszone dawniej w szatelenkach. Perfumy o stałej konsystencji znajdują się w puzderkach przypominających medaliony, oraz kamee. 

Na stronie firmy możemy poczytać o właściwościach perfum, które nieco różnią się od tych ogólnie dostępnych w sklepach. Zapach naturalnych perfum nie tworzy aury, którą czasem można wyczuć, gdy zbliży się do nas osoba, używająca syntetycznych, drogeryjnych zapachów. Perfumy PFSW są subtelniejsze, czuje je tylko osoba, która ich używa, oraz ktoś, kto znajdzie się bardzo blisko niej. Zapach jest również mniej trwały, utrzymuje się ok. 3 – 6 godzin, jeżeli chcemy żeby nam towarzyszył cały czas, należy powtórzyć aplikację. Z pewnością ma to swoje wady, ale również zalety. Naturalne perfumy w niektórych przypadkach są bardziej bezpieczne dla osób, które mają alergię na syntetyczne zapachy. Trwałość perfum to ok. 2 lata. Ze względu na naturalne olejki zawarte w ich składzie, trzeba je przechowywać z daleka od światła. 

Jeżeli ktoś w XXI wieku, wierzy jeszcze w astrologię ;), może skorzystać z diagramu, który pozwoli dobrać zapach do swojego znaku zodiaku. 

W ofercie firmy są również naturalne balsamy do ust.

 

Zapachy można kupić na: etsy , więcej informacji: https://www.forstrangewomen.com/ 

 

Źródło zdjęć: https://www.forstrangewomen.com/  

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem