Ads Elite

Jeśli podoba ci się nasza strona i chcesz pomóc w jej promowaniu, możesz pobrać jeden z bannerów i wkleić go na swoją stronę, lub blog. Chętnie też wymienimy się bannerami z innymi stronami o podobnej tematyce. W tej sprawie piszcie na email: atbluemanor(małpka)gmail.com

rozmiar 728 x 90

 

Czytaj więcej: Bannery do pobrania

O STRONIE:

„Strych w Niebieskiej Willi” powstał z myślą o ludziach, którzy kochają podróże w czasie i chętnie odwiedzają miejsca związane z historią.

Na tej stronie znajdą coś dla siebie również ci, dla których przeszłość jest inspiracją do tworzenia czegoś nowego, a poszukiwanie informacji o otaczającym świecie jest ciekawą przygodą.

Chcemy również zaprezentować ludzi, którzy przez swoją działalność chcą zachować dawne obyczaje, rzemiosło i sztukę, oraz podzielić się swoją wiedzą.

Będzie można tutaj znaleźć informacje o: dziełach sztuki, wspaniałych przykładach dawnej architektury, przedmiotach użytku codziennego, strojach, obyczajach, oraz poznać niezwykłe historie, legendy i interesujących, wyjątkowych ludzi.

Osoby które zechcą spotkać się z historią oko w oko, będą mogły tutaj znaleźć informacje o muzeach, zabytkach, imprezach historycznych, bractwach rycerskich, oraz rekonstruktorach.

Ramy czasowe w których się „poruszamy” to okres od starożytności, do późnych lat 50 XX w. Naszym zamiarem jest przybliżyć historię, ale w taki sposób, by jej poznawanie było ciekawą przygodą.  

 

WSPÓŁPRACA:

Serwis chętnie podejmie współpracę z muzeami, miejscami związanymi z historią, grupami rekonstrukcyjnymi, zespołami muzyki dawnej, odtwórcami dawnych zawodów, sztuki i rzemiosła. Chcielibyśmy zaprezentować tutaj, to co tworzycie, oraz umieszczać informacje na temat, wystaw, eventów, imprez, spotkań, zlotów, turniejów itp.

Chętnie też zaprezentujemy produkty, które powstały współcześnie, a nawiązują do dawnych tradycji i technik, oraz starego stylu.

Informacje tego rodzaju są umieszczane nieodpłatnie, w późniejszym okresie również nie pobieramy żadnych opłat.

 

POMOC DLA STRONY:

Jeśli podoba ci się ta strona i chcesz wspomóc jej rozwój, udostępniaj innym artykuły, które ci się podobają. Daj znać jeśli znajdziesz błąd, natychmiast go poprawimy. Nie bój się wyrażać swojej opinii, oraz kontaktować się z nami. Chętnie napiszemy o tym, co cię interesuje.  Możesz umieścić odnośnik do naszej strony lub banner, na swojej stronie, lub blogu. Jeśli chcesz pisać artykuły dla nas, prześlij nam o tym informację na nasz adres e-mail: atbluemanor(@)gmail.com.

Podkategorie

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem